استایل کلاسیک

همه چیز درباره ی استایل کلاسیک

واژه کلاسیک در ذهن هر کسی و در زمینه های مختلف زندگی می تواند معنا و تداعی های متفاوتی داشته باشد اما وقتی صحبت از استایل خصوصاً در مورد شخصی می شود، بسیاری از خصوصیات و سبک زندگی آن فرد قابل حدس زدن می باشد.

 

همانطور که می دانیم، استایل به مجموعه عادات و شیوه های رفتاری می گویند که یک فرد با آنها شناخته می شود که دانستن آنها می تواند کاربردهای زیادی در زندگیمان داشته باشد. از اینجا می توانید درباره ی استایل بیشتر بدانید.

 

 

قرارهای دونفره

همه ما حتما در چنین موقعیتی قرار گرفته ایم که بخواهیم برای اولین بار کسی را ملاقات کنیم.
و خب طبیعی است که هر کدام از دو طرف درباره یکدیگر کنجکاو باشند و چقدر می تواند کمک کننده باشد که بتوانیم از نوع پوششش و نحوه صحبت کردن و حتی راه رفتن طرف مقابل پی به خصوصیات و عادات و علاقمندی هایش ببریم؛ خواسته هایمان و نحوه صحبت کردنمان را با خواسته های او هماهنگ کنیم و از این طریق بتوانیم تأثیر و جذابیت بیشتری بر روی او داشته باشیم.

مثلا بارزترین خصوصیات یک فرد کلاسیک درون گرا بودن، عاشق آرامش و مکان های خلوت و حتی تا حد زیادی سنتی بودنش است.

 

 

مصاحبه کاری

استفاده از یک تیپ کلاسیک در یک مصاحبه کاری، می تواند تاثیر زیادی در ذهنیت اولیه کارفرما داشته باشد. در واقع میزان اهمیتی که برای یک قرار کاری قائل هستیم، به نوع و استایل پوششمان بستگی زیادی دارد.

بعلاوه، مزیت انتخاب این استایل در این است که ریسک کمتری دارد و می تواند در بالا بردن اعتماد به نفس  موثر باشد.

تصور کنید که با یک شلوار تبتی و یا استایل سرخپوستی به مصاحبه کاری ای می روید و به محض ورود به شرکت، متوجه پوشش یکدست و خیلی شیک و کلاسیک کارمندان می شوید، آیا اعتماد به نفس شما سر جایش است؟

می شود گفت که استفاده از این استایل باعث می شود که غافلگیر نشوید، حتی اگر سبک پوشش همیشگی تان خارج از این وادی است.

 

 

مانتو پیراهن ست

 

ناگفته نماند که :

هریک از پوشش های گفته شده، به خودی خود جذاب و تاثیر گذارند و با انتخاب و پوشیدن آنها در زمان مناسب، به اصطلاح “محشر” خواهید شد!

 

شلوار گشاد

 

روابط اجتماعی

به هر حال چه بخواهیم و چه نخواهیم، درصد تاثیری که در نگاه اول روی دیگران می گذاریم بسیار است. پس یک پوشش ساده که هارمونی و تناسب رنگ های معمول مانند رنگ های خاکستری، نود یا کرم و قهوه ای در آن رعایت شده باشد در سایزهای فیت که از ویژگیهای یک تیپ کلاسیک می باشد، می تواند اعتماد به نفس ما را برای اظهار نظر کردن در یک جمع دوستانه بیشتر کند.

 

 

خوشبختی !

و اما می دانیم که احساس خوشبختی رابطه مستقیم با احساس رضایت از خود دارد.

وقتی ما در جهت علاقه مندی های خود قدم بر می داریم، به تدریج این حس رضایت را در خود تقویت می کنیم و این باعث می شود که خودمان را بیشتر دوست داشته باشیم.

دقیقا از این طریق است که تأثیر مثبت روی اطرافیانمان می گذاریم، چون ما حس خوبی را با خودمان حمل می کنیم و دیگران متوجه این موضوع می شوند.

 

پس فراموش نکنیم که:

در نهایت این ما هستیم که انتخاب می کنیم چه چیزی بپوشیم و با چه سبک و استایلی خوشحال تریم !

 

مانتو مزونی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *