هدف ما:


بیشتر وقت‌ها برای ست کردن تن‌پوش‌هایمان و حاضر شدن برای هر مراسمی، کمد لباس‌مان را زیرو رو می‌کنیم و زمان زیادی را برای یک انتخاب درست هدر می‌دهیم، تنها دلیلش شاید این باشد که نمی‌دانیم قرار است چه لباسی بپوشیم و یا چه استایلی برای مهمانی و مراسمِ پیش رو مناسب است!
حتی شاید در آخر انتخاب خوبی هم نداشته باشیم که همین دلیل کافی برای خستگی و بی‌حوصلگی‌مان قبل از مراسم می‌شود.

ما‌ در این‌جا برای انتخاب راحت تر شما، لباس‌هایی را طراحی کرده‌ایم که در عین زیبایی، به‌درستی کنار هم ست شده‌اند و به سادگی می‌توانید استایلی که برای شما آماده کرده‌ایم را انتخاب کرده و با آن در هر مراسمی، به عنوان یک خوش استایل واقعی بدرخشید.

لباسی که شاید پوشیدن آن برای اولین بار، دور از ذهن و خیال شما باشد ولی قطعا با انتخاب طراحی و استایل آماده‌ی ما، جسارت امتحان کردن آن را هم پیدا می‌کنید و همین دلیلی برای شروعی تازه با سبک و استایلی خاص و شگفت‌انگیز است.

شال جینشال سفید نخی

ست سه تکه

انتخاب نام برند ما:

به همین‌خاطر هست که نام اوداچه را برای برند خود برگزیدیم که مفهوم آن در زبان ایتالیایی “جسور” است، به‌مانند تمام افرادی که برای خوش‌پوش شدن در انتخاب استایل و سبک پوششِ خود جسور هستند.

شروع فعالیت ما:

ما فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه‌ی مد و لباس آغاز کردیم و از آن زمان تا به کنون، هدفمان بالا بردن قدرتِ ریسک‌پذیری، جسارت و ساختار شکنی میان مردم و خودمان است.

در حال حاضر برند اوداچه در فروشگاه‌ها، گالری‌های تهران و شهرستان‌ها در حال فعالیت است و هم‌چنین دارای نمایندگیِ فروش در استانبول ترکیه می‌باشد، قطعا گسترش بیشتر و بهتر فعالیت‌مان در بسیاری از کشورهای خاورمیانه جزو اهداف اصلی ما می‌باشد.

زیرا پوشاکی که توسط ما طراحی می‌شود مختص یک قوم یا ملیت نیست، هر لباسی که شما انتخاب می‌کنید به راحتی قابل پوشیدن در هر مکانی است و این ویژگی دیگری از طراحی‌های خاصِ ما هست. لباسی را برای شما طراحی می‌کنیم که آن را تا به حال امتحان نکرده‌اید پس باید برای یک تغییر بزرگ آماده باشید.
اوداچه
مزون آنلاین

یکی دیگر از اهداف ما این است که با طراحی‌هایمان “عادت” را در زندگی افراد کمرنگ و کمرنگ‌تر کنیم، مثل عادت به پوشیدن لباس‌هایی که شاید هیچ‌وقت مناسب اندامِ شما نبودند، عادت به پوشیدن لباس‌ها در قالبی ساده و تکراری و هر عادت‌ نادرست دیگری …

به خاطر داشته باشید که انتخاب یک استایل زیبا و مناسبِ روحیه و فرمِ بدنِ شما، اعتماد به‌ نفس و جرات ظاهر شدن در هر جمعی را بالا می‌برد و باعث می‌شود همیشه و در هرحال خودتان را دوست داشته باشید، همان‌طور که هدف و شعار برند اوداچه این است: “چقدر شبیه خودتی؟”

پس حالا دست به کار شوید و “من خودتان را بسازید” کسی که هیچ‌کس او را تکرار نخواهد کرد!