اندام زیبا

اندام خودت را دوست داشته باش، چون تو تنها نسخه­ ی خودت هستی!

همه ما گاهی یا حتی همیشه، اندام خود را با اندام افراد مختلف مقایسه می کنیم. و با خود میگوییم که ای­کاش کمی لاغر تر یا چاق تر بودم و یا اندامم روی فرم بود تا هر لباس و استایلی در تنم زیباتر دیده شود.

ولی باید بدانیم که با همین اندامی که داریم زیبا و دوست داشتنی هستیم و هیچ قانونی وجود ندارد که همه‌ی انسان‌ها شبیه به هم باشند. همه‌ ی انسان ها با تفاوت هایشان زیبا هستند.

مهم نیس اندامتان روی فرم باشد، لاغر باشید یا چاق!

مهم این است مطابق با همان ویژگی‌هایی که دارید لباس‌ هایی را انتخاب کنید که شما را با شکوه ‌تر جلوه دهد. در واقع استایل و نوع پوشش شما است که می‌ تواند شما را شیک پوش تر و متفاوت ‌تر از بقیه نشان دهد.

شاید استایل اُورسایز به گوشتان خورده باشد. استایلی که اولین بار توسط  COCO CHANEL  طراحی و اجرا شد و تا به امروز طرفدار های زیادی داشته است.

 

استایل فریسایز

 

لباس های اُورسایز  (oversized clothes)

در واقع اُورسایز به لباس‌ هایی اطلاق می‌ شود که ۲ تا ۴ سایز بزرگ تر از سایز واقعی اندام شما باشند. در این نوع سبک و پوشش تفاوتی نمی‌کند که چاق باشید یا لاغر و مهم نیست تیپ اندامی شما به چه شکلی باشد.

مهم این است که در کنار زیبایی و شیک بودن این نوع استایل، شما احساس راحتی و آزادی می­کنید.

این استایل، سبک مورد علاقه و هدف بیشتر طراحی های ما نیز هست. ما در مزون اینترنتی اوداچه تلاش کرده ایم با طراحی‌ های منحصر به فردی از استایل اوور سایز، بهترین انتخاب‌ ها را برایتان رقم بزنیم.
در قسمت دسته بندی های فروشگاه اوداچه، در دسته بندی ست­ها، می­توانید نمونه های بسیاری از این طراحی ها را مشاهده نمایید.

 

مهمترین چیزی که همه ما می­دانیم ولی گاهی نیاز داریم کسی آن را یادآوری کند این است که:

“بهترینِ خودت باش و برای دل خودت زندگی کن. چون تو تنها نسخه­ی خودت هستی.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *