استایل بوهو

مانتو مدل "کات"

پیدایش استایل بوهمین

شاید سبک و استایل “بوهو” (Boho Style) یا “بوهمین” (Bohemian Style) بارها به گوشتان خورده باشد.

در واقع بوهو از کلمه ی بوهمین گرفته شده و پیداش آن به کشور فرانسه بر می‌گردد که به افراد کولی اطلاق می‌شده.

کولی ها سبک پوشش خود را براساس سلایق و راحتی خود انتخاب می‌کنند و لباس هایی را برتن می‌ کنند که بتوانند با آن‌ راحت باشند. این افراد آزادانه و بدون هیچ محدودیت و قانونی برای خود زندگی می‌کنند و از هیچ سنتی نیز پیروی نمی‌کنند.

 

با گذر زمان این نوع پوشش جای خود را در صنعت مد باز کرد. در واقع پس از انقلاب کبیر فرانسه به عنوان استایلی ضد فرهنگ به وجود آمد و رفته رفته میان قشر هنرمندانی که از هنرشان حمایتی نمی‌شد بسیار محبوب شد.

 

ترند جهانی

استایل بوهمین درواقع تلفیقی از استایل های مختلفی از جمله وینتیج، کژوال و هیپی می‌ باشد.

استایلی که در آن از پارچه و لباس های شلوغ، طرح‌ دار و رنگی استفاده می‌شود و حالا تبدیل به ترندی شده که در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است.

استایل بوهو معمولا در فصل تابستان بیشتر به چشم می‌خورد و افرادی که بی توجه به مد هستند و می‌ خواهند خالق استایل خود باشند معمولا سبک بوهمین را انتخاب می‌ کنند.

 

 

انواع پوشاک به سبک بوهمین

در این استایل راحتی و آزادی از الویت زیادی برخوردار است، بسیاری از محصولات برند اوداچه که با توجه به این نوع استایل طراحی شده است.

دامن های بلند و یا دامن شلواری ها به دلیل گشاد بودن و راحتی امروزه مهم ترین فاکتور در تکمیل پوشش بوهمین است که به راحتی قابل ست شدن با انواع کتانی و نیم بوت ها هستند.

از دیگر گزینه های مناسب برای استایل بوهمین کت های یقه بزرگِ اوورسایز مانند کت مدل “کاف”، انواع پیراهن و دامن‌ های بلند و چین دار مانند مدل “سالی” و “sky” و مانتوهای گشاد مانند مدل “کات” هستند.

در صورت نیاز به ست کردن این لباس ها هم می توانید به این لینک مراجعه کنید و پیشنهادات ما را ببینید.

 

برایتان زندگی آزاد هم‌ چون استایل بوهمین را آرزومندیم!

مزون اٌداچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *